Fandom

DAVID I SHARON WEBER W POZNANIU
25-26 czerwca 2012

Coraz częściej udaje się nam - fantastom gościć w Europie amerykańskich pisarzy. Czy to fankluby i wydawnictwa dysponują większą siłą perswazji, czy to twórcy zza oceanu zaczęli dostrzegać korzyści z promowania się w Europie Środkowej - w każdym razie pisarze odwiedzają nas i pozostawiają po sobie bardzo pozytywne wrażenie.

David Weber okazał się szczodrym i cierpliwym gawędziarzem, i chyba nikt z jego rozmówców nie odszedł rozczarowany. Dowiedzieliśmy się sporo o jego pisarstwie, planach, problemach i życiu osobistym. Na mnie szczególne wrażenie wywarła jego żona Sharon, która pomimo żartobliwego przedstawiania siebie jako dostarczycielki pizzy i domowego terrorysty, ma równie bogatą i barwną osobowość, a z Davidem tworzą harmonijny związek, którego każdy może pozazdrościć. No ale w końcu poznali się w księgarni :)))

Poniżej trochę zdjęć z dwóch spotkań, które David i Sharon odbyli w Poznaniu. W poniedziałek David podpisywał książki w Empiku,
a dzień później klub Druga Era zorganizował spotkanie w sali Uniwersytetu Ekonomicznego, na które również stawiono się z torbami pełnymi książek :) 
 
 
 
         
 
 
 
 
 
 
       
 
 
 
                 
 
 
 
 
                 
 
 
 
 
                 
 
 
 
 
                 
 
 
 
 
                 
 
 
 
 
                 
 
 
 
 
                 
 
 
 
 
                 
       
                 
 
     
                 
 
     

<<<

Copyright Gata 2012
Jeśli wykorzystujesz któreś z tych zdjęć, zaznacz proszę moje autorstwo.
If you use any of these photos for any purpose, please mention my nickname as an author.